• Головна

Ласкаво просимо до Інвестування у ПАММ рахунки!

PAMMONE.com - це місце, де зустрічаються розумні, обережні інвестори і надійні, професійні трейдери. Ми пропонуємо

Ми пропонуємо інвесторам і трейдерам співпрацю

Інвестору:

Трейдеру:

 • унікальну методику інвестування в ПАММ рахунки;
 • список високоприбуткових і надійних ПАММ рахунків.
 • необмежені кошти на ПАММ рахунок;
 • додатковий заробіток у вигляді rebate виплат - ми платимо премію у вигляді 80% повернення спреду (це найбільший рібейт);
 • розкрутку і популяризацію ПАММ рахунку.

Місія сайту - об'єднання розумних інвесторів і професійних трейдерів для взаємовигідного співробітництва.

Реєстрація на сайті абсолютно безкоштовна. Зареєструйтеся зараз і отримаєте конкурентні переваги перед іншими інвесторами і трейдерами!

Реєстрація

Кожен інвестор мріє інвестувати свої кошти під максимальний відсоток з найменшим ризиком. Але такої умови не існує в принципі. Там, де є високий відсоток прибутку, там є і величезний ризик втратити свої гроші. І навпаки, при високій надійності і захищеності інвестицій відсоток прибутку, як правило, дуже малий і ледь перевищує інфляцію. Але є середній варіант, розумний компроміс. Це інвестування в ПАММ рахунки.

Що таке інвестування в ПАММ рахунки?

ПАММ (від англ. PAMM — Percent Allocation Management Module) — модуль управління процентним розподілом. Простіше кажучи, це спеціальний рахунок трейдера, який торгує на валютному ринку Форекс. Інвестор, розміщуючи кошти на такому рахунку, отримує частину прибутку від торгівлі трейдера. Зазвичай трейдер і інвестор ділять прибуток порівну, але бувають і інші пропорції. Розглянемо на прикладі, як це працює. Припустимо, що в розпорядженні інвестора є 100 000$ вільних коштів. Інвестор знаходить ПАММ рахунок з гарною прибутковістю та перераховує на цей рахунок гроші. Через місяць торгівлі трейдер отримав прибуток 10%. Отриманий прибуток трейдер і інвестор розділили порівну, що складає 5%. Разом інвестор через місяць отримав: 100 000$ / 100% * 5% = 5 000$ пасивного доходу. Отримані 5 000$ додаються до первинних 100 000$. Таким чином, через місяць інвестор зняв з ПАММ рахунки 105 000$. Ось так це працює. Але перш, ніж вкладати свої кошти, інвестору потрібно переконатися, що він не втратить свої гроші. Як це зробити?

Для інвесторів варіанти інвестування.

Щоб убезпечити себе і не втратити свої гроші в інвестора є всього два варіанти.

Перший варіант. Інвестору необхідно самому навчитися з безлічі ПАММ рахунків вибирати той, який потенційно принесе прибуток. При виборі прибуткового ПАММ рахунку необхідно вивчити величезну кількість параметрів. Ось тільки деякі з них:

 • Брокер, у якого керуючий трейдер зареєстрував ПАММ рахунок. Необхідно вибрати надійного брокера з хорошою репутацією.
 • Час життя ПАММ рахунки. Потрібно звертати увагу тільки на зрілі рахунку зі строком більше року успішної торгівлі. Інакше можна нарватися на керуючого з недостатнім досвідом і яким просто пощастило заробити. А це не гарантує отримання прибутку в подальшому.
 • Прибутковість ПАММ рахунки. Не варто гнатися за надприбутками. Краще вибирати рахунку не з найбільшою прибутком, а рахунки зі стабільно показують позитивний результат.
 • Тип торгівлі керуючого. Буває агресивна торгівля, помірна і консервативна. Все це впливає на кількість задіяних засобів для торгівлі і, як наслідок, на ризики. При агресивній торгівлі підвищені ризики.
 • Осідання. Це максимальна кількість коштів, яке було задіяно для забезпечення торгівлі за весь час існування ПАММ рахунки. Чим більше цей показник, тим більше ймовірність, що інвестор не зможе повернути свої кошти назад. У досвідченого трейдера цей показник не перевищує десяти відсотків.
 • Капітал керуючого. Чим більше цей показник, тим краще.
 • І багато-багато іншіх параметрів...

Інвестування в ПАММ рахунки — прибутковий спосіб отримання пасивного доходу, але потребує підвищеної уваги, якщо займатися цим самостійно.

Другий варіант. Можна не заглиблюватися у вивчення науки за вибором прибуткових ПАММ рахунків. Можна просто зареєструватися на сайті і в особистому кабінеті отримати список відібраних для вас рахунків. ПАММ рахунків з найбільшою надійністю і гарною прибутковістю.

Зареєструйтеся зараз.

Для управляючих трейдерів особливу пропозицію.

Якщо ваш ПАММ рахунок стабільно приносить прибуток, задовольняє всім вимогам надійного рахунку — ви гарантовано отримаєте величезну кількість інвесторів на свій рахунок. Для цього необхідно зареєструватися на сайті, заповнити спеціальну форму всередині кабінету і подати заявку на перевірку свого ПАММ рахунки. Якщо ваш рахунок пройде перевірку, то ви, як управляючий трейдер, отримаєте потік грошових інвестицій.

Крім цього, кожному трейдеру ми повертаємо 80% від спреду з кожної угоди! Причому без додаткових запитів, щоденно в автоматичному режимі! Точну суму рібейта дізнайтеся у особистому кабінеті після реєстрації.

Зареєструйтеся зараз.

Інвестування в ПАММ рахунки

Магія складних відсотків.

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, скільки прибутку можна отримати, якщо кожен день вкладати всього по 1 долару? Трохи порахуємо. Хай будуть такі вихідні дані:

 1. Початковий депозит — 1$
 2. Кількість днів (робочих) — 247
 3. Доходність за 1 день — 1% (з розрахунку 5% в тиждень, що є нормальним для ПАММ рахунки)
 4. Довкладення кожен день — 1$

У підсумку, якщо вкладати по 1 долару щодня з прибутком 1% в день, ви будете мати:

 • Через 1 рік (247 робочих днів) — 1 079.41$
 • Через 2 року (494 робочих дня) буде вже 13 673.69$
 • Через 3 роки — 160 753.44$
 • Через 4 роки — 1 878 393.48$
 • Через 5 років — 21 937 495.01$ (!)

Це не помилка! Більше двадцяти мільйонів доларів всього через 5 років! Так працюють складні відсотки. А тепер задайте собі чотири питання і відразу дайте відповіді на них:

 1. Чим ви займалися попередні 5 років?
 2. Чи є у вас зараз хоча б 1 мільйон доларів?
 3. Швидко «пролетіли» ці 5 років?
 4. Чи готові ви щодня вкладати по 1 долару, щоб вже через 5 років отримати більше 20-ти мільйонів доларів?

Якщо на останнє питання ви відповіли позитивно — негайно реєструйтеся на сайті і починайте свій шлях до двадцяти мільйонам доларів. Наступні 5 років пролетять так само швидко, як і попередні. Але буде істотна різниця в якості вашого життя. Ви зможете забезпечити не тільки себе, але і своїх батьків. Ви будете в змозі купити нерухомість своїм дітям, придбати найдорожчі подарунки своїм близьким!

Ви готові почати інвестування в ПАММ рахунки по 1 долару?

Зверніть увагу, що домен нашого сайту pammone.com. Перші чотири символи «pamm» — це ПАММ. Наступні три символи «one» — один (в перекладі з англійської). Разом виходить «один в ПАММ» або «в ПАММ один». Тобто інвестування в ПАММ рахунки одного долара, секретна методика, виконуючи яку через п'ять років ви отримаєте більше двадцяти мільйонів доларів! Ви готові почати інвестувати по одному долару кожен день?

Зареєструватися і почати інвестувати!

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter