Мінімальний ПАММ рахунок Альпарі керуючогоУ компанії Альпарі, як і в будь-який інший, існує обмеження на мінімальний депозит керуючого при відкритті ПАММ рахунка. Мінімум залежить від типу рахунку, від валюти рахунку і від публічності.

Для рахунку типу pamm.standard.mt4:

Непублічний рахунок:

  • 100 доларiв (USD);
  • 100 євро (EUR);

Друк E-mail

Автоматичний рібейт сервіс ФорексЩо таке рібейт? Рiбейт (rebate) - це додатковий заробіток для кожного трейдера, як для новичка, так і для професіонала. Кожен день вам буде повертатися від 80% коштів, витрачених на спред і комісію брокера.

В не залежностi від того, прибуткова була угода, або збиткова, в кінці дня на ваш рахунок буде зарахована сума повернення. І все це в автоматичному режимi, без подачі заявки, без підтверджень і додаткових реєстрацій.

 AutoRebate — автоматична система повернення коштів Форекс трейдерам.

У вас є можливість торгувати на ринку Форекс не вкладаючи ні копійки своїх грошей. Дізнайтеся, як почати торгувати на Форекс без вкладень...

Друк E-mail

Бонус на депозит Форекс 250 відсотків.На свій перший депозит ви отримаєте додаткові гроші в розмірі 250%!

Тобто на кожні свої 100 доларів ви отримаєте +250 доларів додаткових коштів для торгівлі. Якщо ви поповните рахунок на 100 доларів, на рахунку у вас з'явиться 350 доларів (100 + 250 = 350). Якщо поповните на 1000 доларів - на рахунку з'явиться 3500 доларів (1000 + 2500 = 3500). А це вже достатня сума для ведення повноцінної торгівлі на ринку Форекс. З такою сумою на рахунку успіх не змусить себе довго чекати.

Отримайте бонус 250%!

І це лише початок. Тут ви дізнаєтеся, як отримувати дохід в будь-якому випадку, навіть при збиткових угодах. Дізнайтеся, як використовувати автоматичний рібей сервіс...

Друк E-mail

Торгівля на Форекс без вкладеньТоргівля на Форекс з нульовим ризиком тепер доступна! Ви абсолютно нічим не ризикуєте і починаєте торгівлю на гроші компанії. Після вдалої торгівлі ви можете вивести як початковий стартовий капітал, так і зароблені в процесі торгівлі гроші.

Отримайте гроші для торгівлі!

А якщо заробити не вдалося на надані компанією гроші - не впадайте у відчай, своїх грошей ви не втратили ні копійки. І у вас є другий шанс. Дізнайтеся, як отримати максимальний бонус на ринку Форекс...

Друк E-mail